V pátek 25. 9. 2020 běžný provoz školy

Vážení rodiče,

v souvislosti s výzvou ministra zdravotnictví o udělení pátečního ředitelského volna sděluji, že Plzeňský kraj jako zřizovatel školy nepřistupuje k jednotnému postupu u všech jím zřizovaných škol.  Je tedy zcela v kompetenci ředitele školy, zda po zhodnocení konkrétní situace ve škole ředitelské volno vyhlásí. 
Vzhledem k relativně příznivé situaci na naší škole a s ohledem na skutečnost, že naši žáci v minulém období zameškali podstatnou část školního roku, v současné době neuvažuji o udělení tohoto ředitelského volna.
Věřím, že se mnou budete souhlasit a pochopíte stanovisko, které jsem pro tuto chvíli zaujala. Zároveň upozorňuji, že se situace zcela jistě bude vyvíjet a opatření je možné přehodnotit.
Děkuji.
 
Mgr. Karla Adámková, ředitelka školy